...

Termoelastyczne

W asortymencie naszego sklepu, znajdziecie Państwo materace termoelastyczne, są to obecnie materace najnowocześniejszej generacji. Mają bardzo dobre właściwości ortopedyczne, głównie ze względu na dopasowanie się do kształtu ciała pod wpływem wytwarzanej temperatury. W przypadku innych modeli materacy na której osoba się układa, materac reaguje na nacisk, w tym modelu jest inaczej. Po ułożeniu się pianka ustępuje pod wpływem wydawanego ciepła. Potem zaczyna mięknąć i przyjemnie otula ciało. Pianka ta nazywana jest także leniwą, gdyż efekt rozłożony jest w czasie. Po wstaniu wraca do pierwotnego kształtu i co istotne nie ulega odkształceniu.
Pianka ta jest łączona z pianką kaltschaum w materacu, która tworzy idealne podparcie poszczególnych odcinków kręgosłupa, gdyż składa się z wielu punktów podparcia, dzięki czemu redukują napięcia mięśni.
Materace termoelastyczne zalecana są gdy:
– masz problemy ze stawami
– cierpisz na choroby krążenia
– odczuwasz ból pleców
– czujesz drętwienie nóg i rąk
– odczuwasz zmianę pozycji partnera
– masz trudności z zasypianiem
– w profilaktyce przeciwodleżynowej
Poza tym niektóre z modeli materacy wyposażone są w wysokiej jakości pokrowce, które działają nawilżająco i regenerująco na skórę, wspomagają ukrwienie, a nawet zwiększają elastyczność.
Jeśli zależy Ci na wygodzie i właściwościach pianki termoelastycznej wybierz materac Medivis, Laguna thermo, lub inny z naszej oferty.

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.