...

Piankowe

Materace wykonane z pianki znane są od lat. Jednak nowoczesne pianki znacznie różnią się od tych produkowanych we wcześniejszych czasach.
Pianki wysokoelastyczne wykorzystane do produkcji naszych materacy cechują się zwiększoną sprężystością, sprzyjają optymalnej ergonomii i podparciu ciała. Materace piankowe mają różne strefy twardości co pozwoli utrzymać poszczególnym częściom ciała dopasować się do anatomicznej budowy i wagi ciała. Niektóre z materacy mają w swojej budowie piankę masującą i konturowo wycięte kanały co pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza (np. Donau, Ewelina).
Są też modele wykonane z pianki naturalis (np. Bahrain Naturalis) w procesie którego stosowany był olej rycynowy, dzięki czemu pianka ta nie zatrzymuje wilgoci i tym samym utrudnia rozwój bakterii i grzybów. Posiada subtelny i naturalny zapach.
Pianka kaltschaum to wysokoelastyczna pianka która da użytkownikowi poczucie wysokiego komfortu, ma w swojej strukturze otwarte komórki, które tworzą drogę dla przepływającego powietrza, dzięki czemu powstają lepsze warunki dla snu, są tez idealne dla osób mających problemy z kręgosłupem.
Przykładami takich modeli są np. materace Czwarty Etap, Dubaj czy Monaco. Dostępne w naszej szerokiej ofercie w bardzo wielu rozmiarach (także niestandardowych), Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas asortymentem – jesteśmy pewni, że znajdą w nim Państwo dokładnie taki materac piankowy jakiego potrzebujecie.

Wyświetlanie 1–9 z 25 wyników

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.