...

Lateksowe

Materac lateksowy zbudowany jest z wielu milionów komórek, które stanowią niezależnie reagujące punkty podparcia dla kręgosłupa i dopasowują się do jego wypukłości. Bez względu na to jaka jest Twoja sylwetka ciała, zapewnią Ci zoptymalizowane, w pełni anatomiczne podparcie. Dzieje się tak dzięki znakomitej elastyczności punktowej, którą odznaczają się te produkty. Charakteryzują się dużą żywotnością i nie odkształcają się. Stanowi to przewagę modeli lateksowych nad rozwiązaniami, stawiającymi na sprężyny.
Kolejnym atutem materacy lateksowych jest higiena i brak bakterii oraz roztoczy
Badania wykazały jednoznacznie, że bakterie i roztocza giną w kontakcie z tworzywem, z którego wykonane są nasze modele. Czyni to z nich doskonałe rozwiązanie dla alergików. Funkcjonuje bardzo wiele rodzajów modeli, charakteryzujących się rozmai. Na rynku dostępnych jest wiele typów materacy lateksowych, jednak Sueno, Dual czy inne modele lateksowe pozostają pod tym względem niedoścignionym wzorcem.
Przynoszą ulgę dla ciała.
Ten typ materaców powstał z myślą o ergonomicznym wypoczynku, zapewniającym komfort spania i efektywną regenerację, ułatwiają krążenie krwi, co nie tylko zapobiega drętwieniu kończyn, ale także przyśpiesza regenerację organizmu.
Następnym atutem lateksu jest trwałość na lata
Dzięki swojej strukturze komórkowej, materace lateksowe się nie odkształcają. Liczne testy wykazały, że mogą one być intensywnie użytkowane nawet przez wiele lat, nie ulegając odczuwalnej zmianie właściwości, czy jakości. Czyni to z nich doskonałą inwestycję na długie lata.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą. Znakomita jakość połączona z bardzo korzystną ceną – oto główne atuty naszej propozycji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.