...

Kieszonkowe

Zaletą materacy kieszonkowych jest to, że każda sprężyna znajduje się w osobnej tkaninowej kieszonce (woreczku), dzięki czemu gwarantują sprężystość i dopasowanie się do ciała. Im wyższa liczba sprężyn tym większa sprężystość i twardość materaca) nie bez powodu materac kieszonkowy jest jednym z najchętniej kupowanych przez klientów. Każda sprężyna działa niezależnie, a to gwarantuje zaskakująco dużą elastyczność całego mechanizmu materaca, dzięki temu para leżąca o różnej wadze ciała nie czuje „efektu bujania”, podczas gdy druga osoba się przewraca.
Idealnie podpierają kręgosłup, zatem wspomagają rehabilitację w schorzeniach ortopedycznych, perfekcyjnie dopasowując się do naturalnych krzywizn.
W ten sposób zostaje także zwiększona punktowa „plastyczność” powierzchni, dzięki czemu np. materac Estrella w różnych kombinacjach i inne modele doskonale się sprawdzą w naszych sypialniach.
Materace typu Multipocket wypełnione są dwukrotnie większą liczbą sprężyn.
Umożliwia to doskonalsze podparcie ciała i dopasowanie materaca do budowy i wagi ciała. Dodatkowo obłożone są higieniczną, antygrzybiczą i bardziej żywotną pianką typu lateks. Materace te dedykowane są osobom o wyższej wadze ciała, ale nie tylko.
Każdy poczuje ulgę komfort spania na tego typu materacu. W tej kategorii polecamy materace Venus Multi Pocket, America multipocket lub Czar Nocy.

Wyświetlanie 1–9 z 36 wyników

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.